Sözleşmeler

Sözleşmeleri buradan detaylı olarak görebilirsiniz
www.fuathoca.net internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:47/4 Üsküdar/İSTANBUL adresinde mukim Özet Akademi Yayıncılık Danışmanlık Ve Eğitim Öğretim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. (Bundan böyle “Özet Akademi” olarak anılacaktır). www.fuathoca.net internet sitesi üzerinde bulunan üye formunu doldurarak üye olmuş ve iş bu sözleşmenin hükümlerini kabul etmiş olan site üyesidir.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK ”) 10’uncu maddesi uyarınca Özet Akademi Yayıncılık Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (“Fuat Hoca”) olarak fuathoca.net’e kayıt olma sırasında paylaştığınız verilerinize ilişkin sizleri; kimliğimiz, kişisel verilerinizi işleme amaçlarımız, kime ve hangi amaçla aktardığımız, hukuki sebeplerimiz, yöntemlerimiz ve haklarınız konusunda bilgilendirmek isteriz:
Özet Akademi Yayıncılık Danışmanlık ve Eğitimöğretim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi ("Fuat Hoca") olarak fuathoca.net sitesinde ("Website", "Site") birçok site gibi, Sitemiz'i, Hizmetlerimiz'i, uygulamalarımızı, mesajlaşmalarımızı ve araçlarımızı ziyaret ettiğinizde veya bunlar ile etkileşimde bulunduğunuzda birtakım bilgileri kaydetmemizi ve sizi ayırt etmemizi sağlayan, bilgisayar, tablet, mobil telefon ve diğer cihazlarınıza yerleştirilen ufak veri dosyaları niteliğinden ibaret olan teknolojiler kullanmaktayız.