Kullanıcı Sözleşmesi

Madde 1. TARAFLAR

1.1. ŞİRKET/SATICI/SALAYICI

1.2. ÜYE

www.fuathoca.net internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:47/4 Üsküdar/İSTANBUL adresinde mukim Özet Akademi Yayıncılık Danımanlık Ve Eitim Öretim Hizmetleri Ticaret Ltd. ti. (Bundan böyle “Özet Akademi” olarak anılacaktır).

www.fuathoca.net internet sitesi üzerinde bulunan üye formunu doldurarak üye olmuve ibu sözlemenin hükümlerini kabul etmiolan site üyesidir.

Madde 2. TANIMLAR

2.1. STE

Üyelerin, Özet Akademi tarafından satıa sunulan ürün ve/veya hizmetlerin belirlenen satıbedeli üzerinden satın almasına imkan veren, Özet Akademi’ye ait www.fuathoca.net alan adından oluan web sitesidir.

2.2. ŞİRKET/SATICI/SALAYICI

Özet Akademi Yayıncılık Danımanlık ve Eitim Öretim Hizmetleri Ticaret Limited irketi ticaret unvanıyla faaliyet gösteren, bedeli karılıında uzaktan iletiim araçları vasıtasıyla (www.fuathoca.net internet sitesi aracılııyla) mal ve/veya hizmetlerin satımını yapan tüzel kiidir.

2.3. ÜYE / ALICI

Is bu sözlemedeki artları ve sitedeki kural ve yasakları kabul ederek, irket’in onayıyla üye olmaya hak kazanmıolan, irketin ön gördüü her türlü yöntem ve teknii kullanarak uzaktan iletiim araçları vasıtasıyla yasal mevzuata uygun olarak sirket’e ait mal ve/veya hizmetleri satın alan gerçek veya tüzel kiilerdir.

2.4. TAM GÜVENCELHESAP

Üye alıcıların sipariettikleri ürün ve/veya hizmetlerin bedelini gönderdikleri irket’e ait banka hesabıdır.

2.5. STEDEN AL SATIMODEL

irket’in, satıa yarar bilgilerini elektronik ortamda hazırlamıolduu ürün ve/veya hizmetlerin, üye alıcılar tarafından site üzerinden satın alınmasıyla gerçekletirilen satıusulüdür.

2.6. UZAKTAN EĞİTM SSTEM

irket’e ait teknik sistem ile öretmenlerin eitim-öretim faaliyetlerinin stüdyo ortamında ya da dorudan veya dolaylı olarak gerçekletirilmibir icrada ve/veya temsilde dijital teknoloji de dahil olmak üzere iaret, ses ve/veya görüntü kayıt ve nakline yarayan araçlarla senkron (ezamanlı uzaktan eitim sistemi için) ve asenkron (farklı zamanlı uzaktan eitim için) olarak tespit ve kaydedilen/kaydedilecek olan videoların meydana getirilmesi ve bunların potansiyel alıcılar tarafından senkron ve asenkron eitim sürecinde kullanılmasını salayan sisteme verilen isimdir.

2.7. SENKRON VDEO DERS

irket’e ait uzaktan eitim sistemi ile meydana getirilen ve tüm telif hakları irket’e ait olan, alıcıların bedeli karılıı satın aldıkları kullanıcı adı ve ifrelerle giriyaparak ezamanlı(canlı) uzaktan eitim ile elektronik ortamda kullanmasına olanak tanınan, sözlemedeki alım satım ilemine konu hizmettir.

2.8. ASENKRON VDEO DERS

irket’e ait uzaktan eitim sistemi ile meydana getirilen ve tüm telif hakları irket’e ait olan, alıcıların bedeli karılıı satın aldıkları kullanıcı adı ve ifrelerle giriyaparak farklı zamanlı uzaktan eitim ile elektronik ortamda kullanmasına olanak tanınan sözlemedeki alım satım ilemine konu hizmettir.

2.9. TESLM

Hizmete ilikin alımlarda; hizmetin kullanıma tahsis edilmesini salayan kullanıcı adı ve ifrenin ALICI’nın bildirdii e-mail adresine SIRKET tarafından gönderilmesini, mala ilikin alımlarda kargo vasıtasıyla siparie konu malin ALICI’nın bildirdii adrese teslim edilmesini ifade eder.

Sosyal Medyada Biz