1.GRUP - 2018/2 STAJA GİRİŞ SINAVI

"Hiçbir şeyden asla vazgeçme; çünkü vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir."

CANLI 450
SATIN AL
KAYIT 400
SATIN AL
 • Canlı Ders

  Dersleri canlı olarak izleyebilme imkanı

 • Özgün Kaynaklar

  Bu kaynaklar dışında başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız.

 • Kayıttan İzleme

  Tüm paketlerde sınırsız kayıttan izleme imkanı.

 • Online Denemeler

  Özgün sorularla onlarca deneme sınavı.

 • Canlı Destek

  Sistemde bir sıkıntı yaşadığınızda size özel gün boyu canlı destek imkanı.

Açılacak Olan Sınıflar

 • FİNANSAL MUHASEBE
 • MALİYET MUHASEBESİ
 • MALİ ANALİZ
 • MUHASEBE DENETİMİ
 • MUHASEBE STANDARTLARI
 • MESLEK HUKUKU
 • BORÇLAR HUKUKU
 • TİCARET HUKUKU
 • VERGİ HUKUKU
 • İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU
 • MALİYE
 • İKTİSAT

Uzmanlar

 • FUAT HOCA
  MUHASEBE
 • ALİ KEMAL HOCA
  HUKUK
 • BURAK HOCA
  İKTİSAT
 • ŞÜKRÜ HOCA
  MALİYE

Ders Hakkında

STAJA GİRİŞ HAZIRLIK KURSU - 1. GRUP
Kursun Başlangıç Tarihi: 26 Mart 2018 Pazartesi
Kursun Bitiş Tarihi: 30 Haziran 2018 Cumartesi
Ders Programı: Hafta içi ve Cumartesi

Dersin Başlangıç-Bitiş Saati: 21:00 - 23:20
Günlük Ders Sayısı: 3 Ders 
Dersin Süresi: 40 Dakika
Canlı Yapılacak Derslerin Sıralanışı  (a) Maliye
  (b) Borçlar Hukuku
  (c) Finansal Muhasebe
  (d) Ticaret Hukuku
   (e) Maliyet Muhasebesi
  (f) Mali Analiz
  (g) Vergi Hukuku

  (h) Muhasebe Denetimi

Kayıttan Verilecek Dersler: (a) İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
  (b) Meslek Hukuku
  (c) Muhasebe Standartları

  (d) İktisat


Ders Notları: PDF formatında yüklenecek Özgün kaynaklardan oluşmaktadır.
 
Deneme Sınavları: 5 adet Deneme Sınavı 
Uygulamalar: (a) F2 Kayıt Uygulaması
   (b) Ben Geldim Uygulaması
   (c) 1S3M Mobil Uygulaması
  (d) 2 Dakikada Muhasebe Uygulaması

Biz Sizi Arayalım

KAYIT İŞLEMLERİ

0850 840 57 70

WHATSAPP İLETİŞİM

0542 320 3 320

S.S.S.

"Hiçbir şeyden asla vazgeçme; çünkü vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir."

CANLI DERS : IOS ve Android için ''Fuat Hoca'' uygulaması indirip canlı derslere katılım sağlayabilirsiniz. 

KAYITTAN DERS : Telefon ve ya tabletinizin herhangi bir web tarayıcısından giriş yaparak platformda bulunan Video&Soru kısmından izleyebilirsiniz.

Platformumuzda bulunan her bir ders başına ortalama 200 MB - 300 MB boyutunda veri aktarımı gerçekleşmektedir. Ve bu derslerin tekrar edilmesi gibi durumlar da göz önüne alınmalıdır. Bu da bir aylık periyotta en az 10 GB - 20 GB arasında İnternet kullanımına denk gelmektedir. 4-6 GB İnternet kullanım kotası olan aboneliklerin de platformumuzun kullanımından dolayı bu kotayı aşmayacağını garanti edemeyiz. Bu yüzden İnternet servis sağlayıcıların kotasız tarifelerinden birine abone olmanızı tavsiye ediyoruz.

Online derslerimize canlı katılım, dersin yapıldığı anda orada bulunup derse interaktif olarak katılmanız demektir. Ders esnasında sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer canlı dersi kaçırırsanız dersin kaydını tekrar izleyebilirsiniz. Bunun yanında canlı katılım, derslerin düzenli takibi için önemlidir. Bugüne kadar katılımcılar arasında yaptığımız gözlemlerde canlı katılanların derslerini daha düzenli takip ettikleri tespit edilmiştir.

Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.

Katılımcılarımızın gizliliğini ve temel haklarını zedeleyebilecek risk faktörleri oluşturabileceği için derslerin download edilmesine izin vermiyoruz. Ayrıca 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca bu derslerin Fuat Hoca ve dersin katılımcılarının tamamının izni olmadan başkaları tarafından download edilmesi, halka açık alanlarda paylaşılması ve ticari amaçla kullanılması yasaktır.

Sistemimizde açılmış olan tüm dersler ile ilgili olarak konu anlatım ve soru çözümü düzeylerinden kaynak paylaşımı yapmaktayız. Kaynakları satın aldığınız platform üzerinden indirebilir ve yazdırabilirsiniz

Evet. Profiliniz için paylaştığımız tüm kaynakları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca bazı kaynaklarımızı sizden yazdırıp kağıt üzerinde çalışmanızı ve sürekli tekrar etmenizi isteyeceğiz.

Bildiğiniz gibi bu alanda piyasada yeterince güncel kaynak bulunmamaktadır. Bu alanda çeşitli kurum ve şahıslar kaynak çıkartmaktadırlar. Tavsiyemiz kurumsal olarak bir komisyon incelemesinden geçmiş ve bu alanda deneyim kazanmış kurumların kaynaklarına yönelmenizdir.

Kesinlikle hayır. Derslerimizi kaçırma gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Şayet canlı derse her hangi bir nedenle katılamaz iseniz sonrasında defalarca izleme şansına sahipsiniz.

Ders kayıtlarını bulunduğunuz dönem sona erene kadar izleyebilirsiniz

Ders kayıtlarını bulunduğunuz dönem sona erene kadar defalarca izleyebilirsiniz?

Kesinlikle evet. Konularımızın bitimine yakın derslerimiz ile ilgili olarak online deneme sınavları yapılacaktır. Sınavlarımız süreli olarak tasarlanıp, sizlerin gerçek sınavda yaşayacağınız süre sıkıntısını ölçmek adına yol gösterici olacaktır.

Kesinlikle evet. Konularımızın bitimine yakın derslerimiz ile ilgili olarak online deneme sınavları yapılacaktır. Sınavlarımız süreli olarak tasarlanıp, sizlerin gerçek sınavda yaşayacağınız süre sıkıntısını ölçmek adına yol gösterici olacaktır.

Kayıt olmak istediğiniz program için belirlenen ücretler bir sınav dönemi için geçerlidir. 

Tüm kredi kartlarıyla ödeme yapılabilir.

Tüm kredi kartlarına 9 aya kadar taksit yapılabilir.

EFT/HAVALE : Ödemeyi kayıt esnasında size bildirilen hesap numarasına, belirtilentarihler içerisinde yatırmanız gerekmektedir. 

KREDİ KARTI : Satın Al bölümünü seçtikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz.


Evet. Ödeme yaparken mutlaka dekonta kendi isim-soyisminizi ve size verilen sipariş numarasını yazdırmalısınız. Kimi zaman ödemeler çevremizdeki yakınlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup, ödemeyi kimin yaptığı konusunda tereddütlere düşülmektedir. Bu yüzden bir başkasının hesabı üzerinden ödeme yaparsanız lütfen kendinize ait bilgileri dekontunuzda belirtiniz. Sadece EFT/HAVALE ödemesi yaparken gereklidir.

Ödeme yapmadan önce zaten sisteme girişinizi yapmış olmanız gerekmektedir.


EFT/HAVALE : Sadece girişinizin onaylanması için ödeme bilgileriniz beklenecektir. Ödeme bilgileriniz kontrol edildikten sonra daimi üye olarak kaydınız sistem yöneticisi tarafından onaylanacak ve platforma erişiminiz sağlanacaktır.

KREDİ KARTI : Ödeme yaptıktan sonra sisteminiz otomatik olarak aktif hale gelecektir.


Seçmiş olduğunuz program için belirlenen ücretin dışında her hangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Kaynaklar, testler ve online denemeler için her hangi bir ücret yatırmanıza gerek yoktur. 

Kurum Adı: ÖZET AKADEMİ YAYINCILIK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM ÖĞRETİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Banka Adı ve Şubesi: İş bankası, Eskişehir Şubesi (4400)

IBAN Numarası: TR69 0006 4000 0014 4004 3947 18


1.Grup ve 2.Grup arasında hiç bir fark yoktur. Gruplar arasında ki dersler çapraz eşleşme olarak devam etmektedir. Saat ya da tarih ile ilgili herhangi bir farklılık göstermemektedir.
Gruplarda herhangi bir farklılık yoktur. Yoğun talep üzerine 2 Grup açılmaktadır.

Staja Giriş Sınavı için başvurular, her yılın Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında yapılır. 

Staj başlatma sınavına ilk defa katılacak adayların öncelikle staj mahalinin bulunduğu il veya ilçedeki SMMM Odasında dosya açtırması gerekmektedir. Bunun için bir takım ücretleri ödemek zorundasınız. 

Dosya bedeli : 1100.TL

Sınav Ücreti : 170. TL

Not: Söz konusu bedeller Temel Eğitim ve Staj Merkezi (TESMER)' e yatırılacaktır. Hesap numarasını odalardan veya Tesmerin internet sayfasında öğrenebilirsiniz. Ödeme tutarını gösteren dekontlar ile odalar tarafından talep edilen diğer belgelerle birlikte başvurunuzu staj yapacağınız yerde bulunan SMMM Odasına yapmanız gerekmektedir


İlk başvuru esnasında açtırmış olduğunuz dosya sizlere birinci sınava ve sonrasında 3 yıl içindeki 9 sınava giriş hakkı sağlar. Başarısız olduğunuz ve girmediğiniz sınavlar için sınav hakkınız yanar. Açtırmış olduğunuz dosya size maksimum 10 sınava giriş hakkı tanıyacaktır. Başlangıçta sizden talep edilen 1000 TL'lik dosya bedeli bu 10 sınav boyunca geçerlidir. Ancak başarısız olduğunuz her sınav sonrasında yeniden sınava girmek için 170 TL'lik sınav bedelini yatırmak zorundasınız. 


Tüm bunlara rağmen 3 yıl içinde sizlere tanınan haklardan yararlanıp başarılı olamadığınız takdirde dosyanız yanacaktır. Yeniden sınava giriş için öncelikle tekrar dosya açtırıp, hem dosya bedeli hem de sınav harcını bir kez daha yatırmak durumunda kalırsınız.