fuathoca.net
&
mikrogrup
İşBirliği
Fuathoca.net olarak Mikrogrup ile yaptığımız işbirliği sonucunda bizden eğitim almış tüm öğrencilerimizi kapsayacak anlaşmalar yapılmıştır.

Bu indirimler Zirve Nova 2.0 Giriş Paketi ve e-Mükellef Giriş Paketi için geçerlidir.

SMMM Yeterlilik sınavlarında Fuathoca.net üzerinden eğitim almış ve tüm derslerini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerimiz arasından dönem sınavları açıklandıktan sonra,sonuç belgelerini ileten öğrencilerimiz arasından kura çekimi yapılacak olup kura neticesinde 5 kişiye;

Zirve Nova 2.0 programı için 1 yıl süreli üyelik hediye edilecektir.
Son 6 ay içerisinde,

- Ruhsatını almış ya da
- SMMM Yeterlilik sınavı belge sonucunu ibraz edebilir ya da
- Yeni ofis açmış


Tüm meslek mensuplarına Mikrogrup ile protokol kapsamında Zirve Nova 2.0 ve/veya e-Mükellef programları için yıllık üyelikte %65 indirim avantajı sunuyoruz.
%65
%15
fuathoca.net’ten eğitim almış tüm öğrencilerimize, Zirve Nova 2.0 ve/veya e-Mükellef programları için yıllık üyelikte %15 indirim avantajı sunuyoruz.
Fuathoca.net olarak Mikrogrup ile yaptığımız işbirliği sonucunda bizden eğitim almış
tüm öğrencilerimizi kapsayan bu avantajlardan yararlanmak için alttaki
Talep Oluştur butonuna tıklayarak indirim kodunuzu hemen alın.
Diğer indirim ve işbirliği anlaşmalarımız için takipte kalın.

Zirve Nova 2.0
Genel Muhasebe süreçlerinizi sayfalar arasında kaybolmadan, internetin olduğu her yerden kolay ve online yönetmenizi sağlayan Zirve Nova 2.0 ile ekstra masaüstü programına ihtiyaç duymadan e-defterlerinizi hazırlar, gönderir ve güvenle saklarsınız. Birden fazla işlemi aynı anda tek ekrandan yürütmek, beyannameleri hızlıca göndermek, verileri güvenle saklamak gibi birçok süreçte Zirve Nova 2.0’ın işinize kattığı kolaylıkları incelemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
e-Mükellef
Muhasebe büronuzun ve mükelleflerin ihtiyaçlarını karşılayan bilgi, belge, evrak, sorgulama, hesaplama ve tüm data alışverişini sizin adınıza kuracağımız muhasebe web siteniz ve mobil uygulamanızdan yapmanıza olanak tanıyor.

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirilen canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.
Whatsapp Yardım Hattı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.